XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 listopada 2015 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 listopada 2015 r.

1/ Dziś po Mszy św. spotkanie z młodzieżą gimnazjalną z klas I – II – III.

2/ Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone będą na Światowe Dni Młodzieży.

3/ Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na AWSD w Białymstoku oraz na Pomoc Kościołowi Prześladowanemu.

4/ Bóg zapłać za ofiarę złożoną na konto naszej parafii.

5/ Jutro uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.

6/Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Białymstoku zaprasza na weekendowe rekolekcje dla małżeństw o charakterze warsztatowym w dniach 20 – 22 listopada 2015 Są one poświęcone umocnieniu i pogłębieniu więzi małżonków, pomagają zwłaszcza tym parom, które mają problemy w komunikacji, bądź przeżywają kryzys w związku. Informacje na plakacie i www.spotkaniamalzenskie.blogspot.com. Zgłoszenia: Bożena i Przemysław Sułkowscy tel. 661 754 243 (po 17.00) e-mail: spotkania.bialystok@gmail.com.