XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 listopada 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 listopada 2017r.

1/ Poświęcenie książeczek i spotkanie formacyjne dzieci z klas III oraz ich rodziców, dziś po Mszy św. o 11.30.

2/ Dziś ofiary do puszek na Kościół prześladowany.

3/ Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej – 16 listopada. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.

4/ Spotkanie formacyjne zelatorek i zelatorów oraz wszystkich członków Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej odbędzie się w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia, 16 listopada br. o godz. 16.00 w Kinie Ton w Białymstoku. Po spotkaniu, o godz. 17.15 wspólna
modlitwa różańcowa w katedrze, a o godz. 18.00 Msza Święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Jana Romeo Pawłowskiego z Watykanu.

5/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej na plebanii w przyszłą niedzielę 19 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam.