XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1 listopada 2015r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1 listopada 2015r.

1/ Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Pierwsza niedziela miesiąca.

2/ Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w kościele o godz. 8.00 i 18.00.

3/ W dniu Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych można zyskać odpust zupełny, jeden raz, w kościele lub w kaplicy publicznej. Warunki otrzymania odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w intencji Ojca Świętego, stan łaski.

4/ Procesja żałobna na cmentarzu Wszystkich Świętych (dawnym św. Rocha ) 2 listopada po Mszy św. o godz. 15.00.

5/ Msze św. za zmarłych polecanych w „wypominkach” będą odprawione 1 listopada  o godz. 10.00 oraz 2 listopada o godz. 18.00.

6/ Za nawiedzenie cmentarza grzebalnego można zyskać odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada.

7/ „Wypominki za zmarłych” 2 – 3 – 4 listopada o godz. 17.15.

8/ W tygodniu: pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 oraz sakrament pokuty i pojednania.

9/ Dziękuję za ofiary, które wpłynęły w minionym tygodniu na konto naszej parafii.

10/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła.

11/ W sobotę 7 listopada rozpoczyna się w Bazylice Archikatedralnej Nowenna Opieki NMP, Matki Miłosierdzia. (codziennie o godz. 18.00).

12/ W przyszłą niedzielę ofiary na tacę na AWSD w Białymstoku, a do puszek na Kościół prześladowany.