XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 5 listopada 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 5 listopada 2017r.

1/ Dziś w Archikatedrze Białostockiej o godz. 11.00 obrzęd nałożenia paliusza nowemu Metropolicie Białostockiemu. Polecajmy w naszych modlitwach posługę pasterską Księdza Arcybiskupa.

2/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – O łaskę nieba dla zmarłych z Kół Żywego Różańca z naszej parafii.

3/ Spotkanie organizacyjne osób, które wyraziły chęć przynależności do KŻR pw. św. Jana Pawła II, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.

4/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła.

5/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na prace przy kościele.

6/ We wtorek 7 listopada rozpoczyna się w Bazylice Archikatedralnej Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz. 18.00). Nasza parafia została zaproszona na 10 listopada.

7/ Święto Niepodległości 11 listopada. Zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny.

8/ W przyszłą niedzielę poświęcenie książeczek dzieciom z klas III podczas Mszy św. o godz. 12.30, a po niej spotkanie formacyjne dzieci i ich rodziców.

9/ W następną niedzielę taca na pokrycie kosztów związanych z utwardzaniem placu, a do puszek na Kościół prześladowany.