XXXI Niedziela Zwykła 05.11.2015

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXXI Niedziela Zwykła 05.11.2015

Cytat Tygodnia:
Bądź wdzięczny za trudne chwile – pozwalają Ci wzrastać. Bądź wdzięczny za swoje ograniczenia – dają Ci szanse na poprawę. Bądź wdzięczny za nowe wyzwanie – one budują Twoją siłę i charakter. Bądź wdzięczny za swoje błędy – przekazują Ci cenne lekcje…
[Autor nieznany]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXI Niedziela Zwykła 5 listopad 2017

• Przez cały listopad, o 17:15 w naszej parafii będzie odmawiany różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Różaniec odmawiają członkowie kół różańcowych, lista jest wywieszona na gablotce oraz na stronie internetowej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
  • W sobotę, 11 listopada Święto Niepodległości Polski, zapraszamy na mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny o 18:00, po mszy złożymy kwiaty i zapalimy znicze przed pomnikiem upamiętniających tych, którzy oddali swoje życie za Polskę.