XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29 października 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29 października 2017r.

1/ Dziś ofiary na tacę na AWSD w Białymstoku.

2/ Dziękujemy Domowemu Kościołowi za sprzątnięcie w dniu wczorajszym świątyni i dzisiejszą oprawę liturgiczną.

3/ W środę 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele 8.00, 10.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30.

4/ W czwartek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.

5/ „Wypominki” za zmarłych 2 i 3 listopada o godz. 17.15.

6/ Msze św. za zmarłych polecanych w „wypominkach” odprawione będą 2 listopada o godz. 8.00 i 18.00.

7/ Za nawiedzenie cmentarza grzebalnego można zyskać odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada.

8/ W dniu Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych można zyskać odpust zupełny, jeden raz, w kościele lub w kaplicy publicznej. Warunki otrzymania odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w intencji Ojca Świętego, stan łaski.

9/ Procesja żałobna na cmentarzu św. Rocha 1 i 2 listopada o godz. 15.00.

10/ W tygodniu: pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30.

11/ Dziękujemy za ofiary indywidualne złożone na prace związane z utwardzeniem terenu przy kościele. W minionym tygodniu wpłynęło 2700 zł. Bóg zapłać.

12/ Msza Święta za zmarłych biskupów i kapłanów Archidiecezji Białostockiej zostanie odprawiona w sobotę, 4 listopada br., o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do uczestnictwa.

13/ Archidiecezja Białostocka przeżywać będzie w niedzielę 5 listopada br. o godz. 11.00 w Archikatedrze Białostockiej podniosłe wydarzenie nałożenia paliusza nowemu Metropolicie Białostockiemu Arcybiskupowi Tadeuszowi Wojdzie. Do udziału w tej uroczystości zaproszeni zostali Archidiecezjanie, Osoby Konsekrowane oraz Kapłani. Przyjmijmy te zaproszenie jako szczególne wezwanie do okazania jedności z naszym Pasterzem i modlitwy w jego intencji.