XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 28 października 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 28 października 2018r.

1/ Dziś przed kościołem zbiórka ofiary do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu.

2/ Poświęcenie różańców dzieciom z klas III – dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30.

3/ W dniu św. Patrona modlitewną pamięcią ogarniamy Najdostojniejszego Solenizanta, Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdę Metropolitę Białostockiego.

4/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła w najbliższą środę, przed Uroczystością Wszystkich świętych.

5/ W czwartek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele 8.00, 10.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30.

6/ W piątek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w kościele o godz. 8.00 i 18.00.

7/ „Wypominki” za zmarłych 2 do 8 listopada o godz. 17.00. Oprócz niedzieli.

8/ Msze św. za zmarłych polecanych w „wypominkach” odprawione będą 2 listopada o godz. 8.00 i 4 listopada o 10.00.

9/ Za nawiedzenie cmentarza grzebalnego można zyskać odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada.

10/ W dniu Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych można zyskać odpust zupełny, jeden raz, w kościele lub w kaplicy publicznej. Warunki otrzymania odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w intencji Ojca Świętego, stan łaski.

11/ W tygodniu: pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Prosimy aby korzystać ze spowiedzi w tygodniu przed Mszą świętą.

12/ W tym tygodniu na wspólną modlitwę różańcową zapraszamy mieszkańców: w poniedziałek – ul. Kiemliczów, św. Krzysztofa, Szronowej i Reytana, we wtorek – ul. Lodowej i Rzędziana, w środę – Radziwiłła, Skrzetuskiego, Oleńki, Arktycznej, Polarnej, Bohuna.

13/ Dziękujemy za ofiary indywidualne złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

14/ Msza Święta za zmarłych biskupów i kapłanów Archidiecezji Białostockiej zostanie odprawiona    3 listopada, o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do uczestnictwa.

15/ W przyszłą niedzielę ofiary na AWSD w Białymstoku.