XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2015

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2015

Cytat tygodnia:
Pozostać wiernym nie jest żadną sztuką, gdy wszystko idzie gładko. Wierność okazuje się dopiero wtedy, gdy wszystko źle leci. [Phil Bosmans]

XXVII Niedziela Zwykła
4 październik  2015

Miesiąc Październik to szczególnie czas różańca w Kościele. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe będzie codziennie o godzinie 17:30, pół godziny przed mszą wieczorną. Zapraszamy wszystkich szczególnie dzieci, dla których przygotowaliśmy obrazki do wklejania.

Zbiórka jesienna na dokończenie naszej świątyni odbędzie się w dniach: 9 do 17 października 2015 roku. Można też złożyć ofiarę używając parafialnego konta bankowego. Dziękujemy za wsparcie.

W środę, 7 października wspomnienie NMP Różańcowej. Na mszy świętej wieczornej poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii  Świętej.