XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 1 października 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 1 października 2017r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – Módlmy się o porządek społeczny i moralny w naszej Ojczyźnie.

2/ Dziś ofiary do puszek na Caritas – parafialną.

3/ Nabożeństwo różańcowe dziś i w każdą niedzielę o 17.30,a w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00. Kandydatów do bierzmowania, naszą młodzież i dzieci zapraszamy w piątki.

4/ Zapraszamy kobiety i mężczyzn, małżonków do utworzenia KŻR pw. św. Jana Pawła II.

5/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota. Spowiedź od godz. 17.15.

6/ W sobotę 7 października „Różaniec do granic”. Intencją jest modlitwa za Polskę. Szczegóły na plakacie i na ulotkach. W naszym kościele podejmiemy taką modlitwę o godz. 14.00 – odmawiając trzy części różańca, czwarta będzie odmówiona o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

7/ Od dziś w Białymstoku rozpoczynają się Dni Kultury Chrześcijańskiej. Zachęcamy do udziału. Program został umieszczony na plakacie i na ulotkach, które prosimy przyjąć.

8/ Katecheza biblijna dla osób dorosłych Mess’aje rozpocznie się 4 października w Centrum Pastoralno – Katechetycznym przy ul. Warszawskiej 50. Szczegóły na plakacie.

9/ W przyszłą niedzielę spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.30.

10/ Bóg zapłać KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy inne osoby do tej posługi.