XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23 września 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23 września 2018r.

1/ Bóg zapłać rodzinie p. Zalewskich za sprzątnięcie kościoła i ofiarowane kwiaty w związku z ich rodzinną uroczystością ślubną.

2/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątnięcia świątyni w najbliższą sobotę.

3/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na parking.

4/ Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata 28 września (piątek), o godz. 15.00. Miejsce modlitwy skrzyżowanie ul. Lodowej i ul. św. Krzysztofa. Zapraszamy.

5/ Uroczystość bł. Michała Sopoćki 28 września. Po Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i oddanie czci relikwiom bł. ks. Michała.

6/ Stowarzyszenie „Kieruj się Dobrem” organizuje przy naszej parafii bieg „100 km na Stulecie Niepodległej”. Termin 29 września (sobota), o godzinie 11.00. Zapisy po każdej Mszy św. niedzielnej na zewnątrz kościoła. Zapraszamy.

7/ Spotkanie formacyjne przed Pierwszą Komunią św. uczniów z klas III i ich rodziców w przyszłą niedzielę (30 września) po Mszy św. o godz. 11.30.