XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018

Cytat tygodnia:
Mądrość przychodzi przez miłość, milczenie i umartwienie. Największą mądrością jest umieć milczeć i nie zważać na słowa, uczynki i życie innych.
[św. Jan od Krzyża]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła 23 wrzesień 2018

• Uroczystość odpustowa patronki naszej parafii przypada 1 października. Plan świętowania jest następujący:
  • Od niedzieli, 23 września po mszy świętej wieczornej nowenna do świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, o świętość życia.
    W niedzielę, 30 września, msza święta wigilijna o 18:00 ku czci świętej Teresy od Dzieciątka Jezus. Po mszy czuwanie modlitewne do 21:00 Modlitwę adoracyjną nawiązującą do życia świętej Teresy od Dzieciątka Jezus będą prowadzić parafianie z grupy modlitewnej. Bardzo gorąco zapraszamy!
  • Główna msza święta odpustowa będzie 1 października o 18:00 Mszy świętej będzie przewodniczył i kazanie wygłosi o. Maciej Baron SVD.