XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 września 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 9 września 2018r.

1/ Dziś ofiary na tacę na budowę plebanii w Białowieży.

2/ Spotkanie rodziców ministrantów dziś po Mszy św. o godz. 11.30. Zaprasza ks. Daniel.

3/ Bóg zapłać ks. Danielowi i uczestnikom Pieszej Pielgrzymki do Krypna za podjęty trud.

4/ Dziękujemy paniom z naszego chóru parafialnego za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy chętne osoby w przyszłą sobotę.

5/ Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – 14 września

6/ Wspomnienie NMP Bolesnej – 15 września

7/ Pierwsza Komunia św. w naszej parafii – 19 maja 2019 roku o godz. 11.30. Spotkanie rodziców i dzieci z klas III – 30 września po Mszy św. o godz. 11.30.

8/ Pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę organizowana jest w dniach 22 – 23 września. Po drodze odwiedzimy między innymi Niepokalanów, Gidle, Żoliborz. Koszt pielgrzymki 280 zł. Program zamieszczony został w gablocie i numer tel. pod którym również można się zapisywać.

9/ Stowarzyszenie „Kieruj się Dobrem” organizuje przy naszej parafii bieg „100 km na Stulecie Niepodległej”. Termin 29 września (sobota), o godzinie 11.00. Zapisy po każdej Mszy św. niedzielnej na zewnątrz kościoła.

10/ Bóg zapłać za ofiary na parking.