XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 sierpnia 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 sierpnia 2018r.

1/ Dziś ofiary na tacę na KUL i Centrum Formacji Pastoralno – Katechetycznej w Białymstoku.

2/ Jutro Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.

3/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy chętne osoby do tej posługi w najbliższą sobotę.

4/ Bóg zapłać organizatorom ze Stowarzyszenia „Kieruj się Dobrem”, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację festynu z okazji Patrona naszej parafii.

5/ Osoby, które zechcą wyrazić swoją wdzięczność ks. Rafałowi za posługę duszpasterską w naszej parafii zapraszam na Mszę św. 15 sierpnia o godz. 10.00

6/ Msza św. polowa (na boisku) w Osowiczach będzie sprawowana 15 sierpnia o godz. 12.30 z poświęceniem plonów. Zapraszamy.

7/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na parking.