XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 29 lipca 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 29 lipca 2018r.

1/ Dziś w naszej parafii uroczystość. Odpust ku czci św. Krzysztofa. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 z procesją eucharystyczną i o 18.00. Słowo Boże w dniu dzisiejszym głosi do nas ks. Michał Borowski SAC.

2/ Błogosławieństwo i poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy świętej. Ofiary składane przy tej okazji przekazane będą na MIVA Polska, która pomaga misjonarzom w ramach akcji 1grosz za szczęśliwie przejechany kilometr.

3/ Po Mszy św. o godz. 10.00 Stowarzyszenie „Kieruj się Dobrem” zaprasza na Festyn Rodzinny.

4/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafii.

5/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła i skoszenie trawy wokół świątyni.

6/ Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie festynu.

7/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.30.

8/ Osoby, które zechcą wyrazić swoją wdzięczność ks. Rafałowi za posługę duszpasterską w naszej parafii zapraszam na Mszę św. 15 sierpnia o godz. 10.00

9/ Za tydzień ofiary na tacę na KUL i Centrum Formacji Pastoralno – Katechetycznej w Białymstoku.