XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 lipca 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 lipca 2019r.

1/ W środę w naszej parafii przeżywać będziemy dzień wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja po Mszy św. o godz. 18.00 do 21.00. Zapraszamy
2/ W czwartek 25 lipca Msza św. w intencjach za wstawiennictwem św. Krzysztofa o godz. 18.00. Zachęcamy do składania intencji w skarbonie przy wejściu do kościoła.
3/ Wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP – 26 lipca.
4/ Uroczystość Odpustowa ku czci św. Krzysztofa, Patrona naszej parafii i kościoła w przyszłą niedzielę 28 lipca. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 z procesją eucharystyczną i o 18.00. Błogosławieństwo i poświęcenie kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy świętej. Ofiary składane przy tej okazji przekazane będą na MIVA Polska, która pomaga misjonarzom w ramach akcji 1grosz za szczęśliwie przejechany kilometr. Po Mszy św. o godz. 10.00 Stowarzyszenie „Kieruj się Dobrem” zaprasza na Festyn Rodzinny.
5/ W piątek zapraszamy mężczyzn do pomocy w koszeniu trawy, a w sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła przed uroczystością.
6/ W minionym tygodniu skradziono dwie skarbonki w naszym kościele. Ta przykra sytuacja wpisuje się w ciąg zdarzeń ostatnich dni, w których doszło do kilku włamań do kościołów i plebanii w naszej archidiecezji. Apelujemy o czujność i troskę o własne mienie, jak również o Dom Boży.