XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca 2019r.

1/ Dziś kończy się miesiąc czerwiec. Dziękuję za udział w nabożeństwie do NSPJ.
2/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
3/ W miesiącach wakacyjnych / lipiec i sierpień / Msze św. w tygodniu będą sprawowane o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 6.30
4/ W lipcu i w sierpniu /w niedziele/ nie będzie Mszy św. o godz.11.30. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00.
5/ W następną niedzielę taca na potrzeby Archidiecezji Białostockiej.
6/ Odpust parafialny odbędzie się 28 lipca (niedziela). Już dziś zapraszam do wspólnego świętowania.
7/ Z dniem 25 sierpnia /niedziela/ – zgodnie z dekretem Księdza Arcybiskupa – ks. Daniel zakończy pracę duszpasterską w naszej parafii. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 wyrazimy naszą wdzięczność ks. Danielowi za Jego pracę dla nas.
8/ Od 1 lipca do końca miesiąca we wszystkich sprawach duszpasterskich proszę kontaktować się z ks. Danielem w kancelarii lub po każdej Mszy św., a także przypomnę że numer telefonu podany jest na parafialnej stronie internetowej /515022093/
9/ W miesiącu lipcu na urlop udaje się Pan Tomasz – nasz organista.