XIII Niedziela Zwykła – 1.07.2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XIII Niedziela Zwykła – 1.07.2018 r.

Dzisiaj jest I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec  prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.

W tygodniu wspominamy:

3 lipca – święto św. Tomasza Apostoła.

6 lipca – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy.

W tym tygodniu wypada :

-Pierwszy  czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

– Pierwszy  piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,   po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

I sobota miesiąca– Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00

Przypominamy, że w okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia w niedziele nie będzie odprawiana Msza św. o godz. 13.00 a w  tygodniu nie ma Mszy św. o godz. 7.00 rano.

XXII Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w sobotę 7 lipca br. Pielgrzymka rozpocznie się modlitwą przed obrazem Matki Miłosierdzia w Katedrze Białostockiej o godz. 8.00. Do uczestnictwa w niej zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.

Archidiecezja Białostocka zaprasza wszystkich wiernych, w tym dzieci, młodzież, rodziny, parafie, wspólnoty, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe do udziału w konkursie filmowym „Białystok – Miasto Miłosierdzia w 10 rocznicę beatyfikacji Patrona Miasta ks. Michała Sopoćki”. Regulamin i szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej www.sopocko.pl.

W zakrystii do nabycia nowy numer Drogi miłosierdzia.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy udanego tygodnia i wypoczynku.