XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 czerwca 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 czerwca 2018r.

1/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła i skoszenie trawy wokół świątyni.

2/ Dziękuję pani Gromotowicz za wyczyszczenia dywanów w kościele i opłacenie tej usługi.

3/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na parking.

4/ Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona 22 czerwca (piątek) o godz. 8.00. Zachęcamy młodzież i dzieci do spowiedzi w tygodniu w związku ze zbliżającymi się wakacjami.

5/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej w przyszłą niedzielę 24 czerwca o godz. 17.00

6/ W dniach 22-24 czerwca (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest 38. Piesza Pielgrzymka Różanostocka . Białostockie grupy wyruszają 22 czerwca (piątek) po Mszy Świętej o godz. 11:30 w Białostockiej Katedrze. Pielgrzymka zakończy się w Różanymstoku w niedzielę, 24 czerwca, uroczystą Eucharystią o godz. 17:00. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Zapisy u ks. Adama Anuszkiewicza w parafii Wszystkich Świętych (ul. Antoniuk Fabryczny 45)

Słowa Brata Alberta:

„Powinno się być dobrym jak chleb. Powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny.”