X NIEDZIELA ZWYKŁA 5 czerwca 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – X NIEDZIELA ZWYKŁA 5 czerwca 2016r.

1/ Dziś mija 25 rocznica ustanowienia Diecezji Białostockiej oraz wizyty św. Jana Pawła II w Białymstoku. Msza Święta dziękczynna w Katedrze Białostockiej o godz. 11.00. Po południu odbędzie się Festyn Rodzinny w miejscu celebry papieskiej na Krywlanach. Festyn rozpocznie się Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

2/ Rozpoczął się miesiąc poświęcony NSPJ. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a niedziele po Mszy św. o godz. 8.00.

4/ Przedszkole Familijne zaprasza na Wykład dla rodziców „Jak skutecznie godzić pracę zawodową w życiem rodzinnym”. Spotkanie odbędzie się 10 czerwca (piątek) o godz. 18.00 Auli Jana Pawła II przy kościele św. Rocha. Szczegóły na plakacie.

5/ Poświęcenie rowerów w przyszłą niedzielę 12 czerwca po Mszę św. o godz. 10.00.

6/ W przyszłą niedzielę przed kościołem do puszek będą zbierane ofiary na zakup nowej chorągwi z wizerunkiem Jana Pawła II, a taca w II niedzielę miesiąca na prace wewnątrz budynku plebanii.

7/ Za tydzień w niedzielę 12 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej.

8/ W niedzielę 12 czerwca br. odbędzie się siódmy MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY pod hasłem „Każde życie jest bezcenne”. Marsz wyruszy o godzinie 14:00 spod kościoła Św. Rocha. Poprzedzi go Msza Święta o godzinie 12:30 w kościele Św. Rocha. Od godziny 15 do 18 odbędzie się Festyn Rodzinny na placu przy Katedrze Wniebowzięcia NMP. Ukoronowaniem dnia będzie Koncert Uwielbienia Bogu Dźwięki, który rozpocznie się o godzinie 20:30. Zapraszamy serdecznie rodziny oraz wszystkich, dla których wartości życia i rodziny są ważne. Pokażmy, że jest nas wielu!