X NIEDZIELA ZWYKŁA 10 czerwca 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – X NIEDZIELA ZWYKŁA 10 czerwca 2018r.

1/ Dziś przypada I rocznica święceń biskupich oraz ingresu do Katedry białostockiej Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy. Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity będzie sprawowana o godz. 11.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszam do modlitwy w intencji naszego Arcypasterza.

2/ Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe w tygodniu po Mszy św. o 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.

3/ Prosimy chętne osoby o sprzątnięcie kościoła w najbliższą sobotę.

4/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na parking.

5/ Dzisiejsza taca w II niedzielę miesiąca na pokrycie kosztów inwestycji związanej z parkingiem.

6/ W dniach 22-24 czerwca (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest 38. Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Białostockie grupy wyruszają 22 czerwca (piątek) po Mszy Świętej o godz. 11:30 w Białostockiej Katedrze. Pielgrzymka zakończy się w Różanymstoku w niedzielę, 24 czerwca, uroczystą Eucharystią o godz. 17:00 pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Zapisy u ks. Adama Anuszkiewicza w parafii Wszystkich Świętych (ul. Antoniuk Fabryczny 45)