X Niedziela Zwykła – 10.06.2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – X Niedziela Zwykła – 10.06.2018 r.

W tygodniu wspominamy:

11 czerwca – wspomnienie św. Barnaby Apostoła.

13 czerwca – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Prezbitra i Doktora Kościoła.

Również 13 czerwca – Dzień Fatimski. W naszej parafii o godz. 17.15 różaniec, nabożeństwo czerwcowe , o godz. 18.00 Msza św.  i  procesja  z Figurą Matki Bożej Fatimskiej po alejkach cmentarza..

14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.

17 czerwca – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, Zakonnika.

W następną III niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczone  na malowanie na zewnątrz  naszego kościoła, które już się rozpoczęło. A od poniedziałku rozpoczynamy  odnawianie ławek w kościele.  Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na ten cel.

W dniach 22-24 czerwca br. (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest 38. Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

Białostockie grupy wyruszają 22 czerwca (piątek) po Mszy Świętej o godz. 11:30 w Białostockiej Katedrze.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Zapisy u ks. Adama