VIII Tydzień Wychowania

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – VIII Tydzień Wychowania

W dniach 9-15 września 2018 będziemy przeżywać w Polsce VIII Tydzień Wychowania, będący wspólną inicjatywą Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski i Rady Szkół Katolickich. Tegoroczny Tydzień odbędzie się pod hasłem „W poszukiwaniu drogi”. Z tej okazji we wtorek 11 września o godz. 11.00 w katedrze będzie sprawowana Msza Święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego, dla uczniów i wychowanków przedszkoli, szkół i placówek katolickich, dla rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz wszystkich zatroskanych o wychowanie katolickie. Materiały duszpastersko-katechetyczne trafiły na półki parafialne w Kurii. Można również je pobrać ze strony http://tydzienwychowania.pl.
We wtorek 11 września o godz. 12.00 odbędzie się Konferencja pod hasłem „Odkryj własną drogę” w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej dla dyrektorów szkół oraz przedstawicieli nauczycieli, rodziców i starszych uczniów. Program konferencji: kliknij i pobierz.