VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13 maja 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 13 maja 2018r.

1/ Dziś dzieci z klasy IV podczas Mszy św. o godz. 11.30 przeżywać będą I rocznicę Komunii świętej.

2/ Dziś przypada 101 rocznica Objawień w Fatimie. Zapraszam na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

3/ Dziś II niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę, przeznaczone będą na pokrycie kosztów związanych z utwardzeniem terenu przy kościele.

4/ Bóg zapłać za ofiary złożone w tygodniu.

5/ W piątek rozpoczęła się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Kończy się jednocześnie czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

6/ Dziękuję za sprzątnięcie świątyni. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam rodziców dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii św.

7/Spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią w piątek o godz. 17.00.

8/ W przyszłą niedzielę w o godz. 11.30 Uroczystość I Komunii św. Serdeczna prośba, aby nasi parafianie w tym dniu, o ile jest to możliwe skorzystali z Mszy św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00 pozostawiając do dyspozycji kościół o godz. 11.30 dzieciom, rodzinie i zaproszonym gościom.