VI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 lutego 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 lutego 2019r.

1/ Dziś w Bazylice Mniejszej pw. św. Rocha zostanie odprawiona Msza święta dziękczynna za otrzymany tytuł – Pomnik Historii – w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Białystok. Uroczystości rozpoczną się o godz. 13.00 i będą transmitowane w TV Polonia.
2/ Dziękujemy za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. Zapraszamy chętne osoby w sobotę na godz. 9.00
3/ Zapraszamy na Msze św. w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00. Msza św. z udziałem dzieci w niedzielę o godz. 11.30
4/ Dzieci i młodzież zapraszamy do wspólnot: ministranckiej i oazowej, a kobiety i mężczyzn do chóru parafialnego.
5/ Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku przy ul. Kościelnej rozpoczął nabór uczniów na rok szkolny 2019/2020. Placówka zaprasza do: Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz trzyletniego i czteroletniego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Szkoły proponują ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim na wysokim poziomie. Dyrekcja szkół serdecznie zaprasza zainteresowanych rodziców i uczniów na dni otwarte, które odbędą się w:
– sobotę, 23.02.2019, godz. 10.00 – 13.00
– sobotę, 9.03.2019, godz. 10.00 – 13.00
Informacje na temat szkoły można znaleźć na stronie internetowej: www.szkola-katolicka.pl
6/ Przedszkole „Familijne” zaprasza rodziców dzieci w wieku 2,5 do 6 lat na dzień otwarty, który odbędzie się 23 lutego 2019 roku o godz. 10.00 w wałach kościoła św. Rocha. Szczegóły na plakacie.
7/ Diakonia Wyzwolenia Człowieka Ruch Światło Życie, która prowadzi modlitwy o wyzwolenie ludzi ze wszelakich nałogów i uzależnień, także w naszej parafii udostępniła skrzynkę na intencje modlitewne, które będą odczytywane i omadlane w pierwszą sobotę każdego miesiąca w kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi na Dojlidach. Zachęcamy do wypisywania intencji i wrzucania do skrzynki, która znajduje się przy figurze MB
8/ Zapraszamy na Parafialny Bal Karnawałowy, który odbędzie się 2 marca 2019 roku w Restauracji Dom Gościnny „Lech” z zespołem „Cymes Kapela”. Zapisy u p. Mariusza Pasiuka. Numer telefonu na tablicy ogłoszeń.