VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 6 maja 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 6 maja 2018r.

1/ Obrzęd odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych i poświęcenie alb dzieciom, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się dziś podczas Mszy św., o godz. 11.30.

2/ Msza św. w intencji dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii świętej, zostanie odprawiona 13 maja o godz. 11.30.

3/ Dziękuję paniom, które wczoraj sprzątały kościół. Zapraszam do sprzątania w przyszłą sobotę.

4/ Dobiegają końca prace związane z utwardzeniem placu przy kościele. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na ten cel.

5/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Irena Sielachowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.