V NIEDZIELA ZWYKŁA 7 lutego 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA ZWYKŁA 7 lutego 2016r.

1/ Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.00.

2/ Dziękuję młodzieży gimnazjalnej i wszystkim pozostałym osobom za sprzątnięcie dekoracji bożonarodzeniowej i kościoła.

3/ Dziękuję za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na zakup oleju opałowego.

4/ Zapraszam chętne osoby do sprzątania świątyni w najbliższą sobotę.

5/ 10 lutego Środa Popielcowa. Msze św. z poświęceniem popiołu i posypaniem głów o godz. 8.00 i 18.00.W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post.

6/ Nabożeństwa Pasyjne w naszym kościele : Gorzkie Żale w środy po Mszy św. o godz. 18.00 i w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00, Droga Krzyżowa w piątki po Mszy św. o godz. 18.00 i w soboty dla dzieci o godz. 17.30. Zapraszam.

7/ Wspomnienie NMP z Lourdes – 11 lutego. W tym roku obchodzony będzie jako XXII Światowy Dzień Chorego. Msza św. w naszym kościele połączona z sakramentem chorych o godz. 18.00.

8/ W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie rodziców i dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św.

9/ Zapraszam członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 21 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii.

10/ Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Białymstoku zaprasza na weekendowe rekolekcje dla małżeństw o charakterze warsztatowym w dniach 12 – 14 lutego 2016 Są one poświęcone umocnieniu i pogłębieniu więzi małżonków, pomagają zwłaszcza tym parom, które mają problemy w komunikacji, bądź przeżywają kryzys w związku. Informacje na stronie www. spotkaniamalzenskie.blogspot.com. Zgłoszenia: Bożena i Przemysław Sułkowscy tel. 661 754 243 (po 17.00) e-mail: spotkania.bialystok@gmail.com.

11/ UROCZYSTA  MSZA ŚWIĘTA KU CZCI BŁ. KS. MICHAŁA SOPOĆKI w dniu jego liturgicznego wspomnienia będzie sprawowana  w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku w poniedziałek 15 lutego br. o godz. 18.00 pod przewodnictwem Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego. Tego samego dnia o godz. 10.00 Msza św. ku czci Błogosławionego będzie sprawowana również w Kaplicy Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego w Białymstoku przy ul. Poleskiej. Tej Mszy św. przewodniczyć będzie Biskup Henryk Ciereszko.