UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 9 czerwca 2019 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 9 czerwca 2019 r.

1/ Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej, dziś po Mszy św. o godz. 18.00.
2/ Dzisiaj za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny.
3/ Dziś przed kościołem zbierane są ofiary do puszek w związku z akcją Caritas „Kilometry dobra”.
4/ Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.00.
5/ Bóg zapłać paniom z KZR pw. św. Małgorzaty za sprzątniecie kościoła. Zapraszam chętne osoby do sprzątania.
6/ Bóg zapłać za ofiary na kościół złożone dziś w II niedzielę miesiąca oraz za indywidualne.
7/ Firma Green Office Ecologic we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie prowadzi zbiórkę elektroodpadów. Można je składać do 11 czerwca na parkingu. Elektrośmieci zostaną odebrane 12 czerwca, o godz. 12.30.
8/ Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana – 13czerwca.
9/ Za tydzień w niedzielę o godz. 11.30 Rocznica Pierwszej Komunii św. Prosimy dzieci o spowiedź w tygodniu przed każdą Mszą św. o godz. 18.00
10/ W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.