UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 27 maja 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 27 maja 2018r.

1/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy chętne osoby w przyszłą sobotę.

2/ Uroczystość Bożego Ciała – 31 maja. Msza w. o godz. 800 i 10.00. Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00

O przygotowanie i dekorację ołtarzy proszę:

I Ołtarz /ul. św. Krzysztofa i Lodowa/ – mieszkańców Osowicz i Sielachowskich

II Ołtarz /ul. Lodowa, Końcowa/ – mieszkańców ul. Lodowej i Skrzetuskiego

III Ołtarz /ul. Końcowa i Zawady/ – mieszkańców ul. Końcowej i ul. Zamoyskiego

IV Ołtarz przy krzyżu – mieszkańców ul. Zawady i ul. Szyszkowej

3/ Zapraszamy dzieci po Pierwszej Komunii św. (w albach), dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonków, młodzież i osoby dorosłe do czynnego udziału w Białej Procesji.

4/ W piątek po Bożym Ciele udzielam dyspensy od pokarmów mięsnych mieszkańcom parafii i gościom przebywającym na terenie parafii.

5/ W oktawie Uroczystości Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe, Nieszpory Eucharystyczne i procesja po Mszy św. o godz. 18.00. Procesja w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.

6/ W tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17.30

7/ Bóg zapłać za ofiarę na pokrycie kosztów związanych z wykonanym utwardzeniem terenu przy kościele.

8/ Bóg zapłać Krzysztofowi i Agnieszce Borysiewicz z USA za ofiarowany różaniec jak dar dla naszego Kościoła.

9/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Witold Radziszewski. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.