Uroczystość Najświętszej Trójcy 27.05.2018

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Uroczystość Najświętszej Trójcy 27.05.2018

Cytat Tygodnia:
W Trójcy można dostrzec pierwowzór ludzkiej rodziny, złożonej z mężczyzny i kobiety, którzy zostali powołani, aby być dla siebie nawzajem darem we wspólnocie miłości otwartej na życie. W Trójcy Przenajświętszej znajdujemy także wzorzec rodziny Kościoła, w której wszyscy chrześcijanie mają budować autentyczne więzi wspólnoty i solidarności. To miłość jest konkretnym znakiem wiary w Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego.
[św. Jan Paweł II]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Najświętszej Trójcy 27 maj 2018

• W tym tygodniu, 31 maja przypada doroczna uroczystość Bożego Ciała. Plan procesji jest następujący:
    I   Stacja Przy Krzyżu Parafialnym, odpowiedzialni: państwo Wenda, Waldemar i Katarzyna oraz sąsiedzi.
    II  Stacja Skrzyżowanie ulic o. Janusza Walerowskiego, Dąbrowskiej i Reymonta. Odpowiedzialni
                                    państwo Jan i Bożena Szerenos oraz sąsiedzi.

III Stacja Przy posesji państwa Andrzeja i Danuty Iwanowicz, pomagają sąsiedzi z Reymonta i Zambrowskiej
    IV Stacja Przy posesji państwa Eugeniusza i Jadwigi Gudel na ulicy Prusa, pomagają sąsiedzi.
                                   Tutaj też będzie zakończenie procesji i końcowe błogosławieństwo.
  • Uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii w roku 2019 odbędzie się 12 maja na mszy o 12 w południe.