Spotkanie modlitewne

Informacja pobrana z bialystok.oaza.pl/dk – Spotkanie modlitewne

Kochani Członkowie Domowego Kościoła

Ponownie gorąco zapraszamy na Ucztę Eucharystyczną , która zgodnie z zapowiedziami odbywać się będzie , zawsze w ostatni poniedziałek miesiąca
w parafii bł. Bolesławy Lament w Białymstoku przy ul. Marii Dąbrowskiej 3 o godz.18.00 (W październiku będzie to 26.10.2015).
W duch jedności zapraszamy wszystkich członków Domowego Kościoła .
Bardzo nam zależy, aby było to miejsce i czas szczególnego spotkania wszystkich Diakonii .
Niech to będzie czas stawania przed Panem w jedności i modlitwie za Ruch i we wszystkich intencjach Ruchu.

Zachęcamy wszystkich , którzy mają takie pragnienie , do włączania się podczas Eucharystii w Diakonię Muzyczną -śpiew ,który poprowadzi Kasia Andryszewska .
Diakonia Liturgiczna -Kasia i Paweł Szczepańscy zapraszają wszystkich odważnych mężczyzn do rycerskiej posługi przy ołtarzu Pana .

Po zakończonej Eucharystii i różańcu parafialnym odbędzie się w salkach :

– spotkanie formacyjne Diakonii Liturgicznej
– spotkanie modlitewne Diakonii Modlitwy