PIELGRZYMKA DZIECI DO ŚWIĘTEJ WODY

Informacja pobrana z mbcz.archidiecezja.net – PIELGRZYMKA DZIECI DO ŚWIĘTEJ WODY

DSC_0502

Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwie różańcowym w październikowe środy udały się na wycieczko-pielgrzymkę do Białegostoku. Zwiedziliśmy Katedrę Białostocką wraz z jej podziemnymi grobami, Pałac Branickich wraz z Muzeum Medycyny, Rynek Kościuszki, a na koniec udaliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Ks. Tomasz Niewiński opowiedział nam krótką historię Świętej Wody, odmówiliśmy jedną tajemnicę Różańca, napiliśmy się świętej wody, zwiedziliśmy Górę Krzyży, zjedliśmy kiełbaski upieczone na ogniu, postaliśmy na jednej nodze, a jak zrobiło się ciemno i nieznośnie zimno, wróciliśmy do Moniek. Dziękuję za opiekę nad dziećmi siostrze Beniaminie oraz rodzicom, którzy zechcieli razem pojechać.