Pielgrzymka DK do Gniezna i Poznania

Informacja pobrana z bialystok.oaza.pl/dk – Pielgrzymka DK do Gniezna i Poznania

gnieznoDiecezja białostocka organizuje 2 dniową pielgrzymkę do Gniezna i Poznania, kolebki polskości i chrześcijaństwa w rocznicę 1050 lecia Chrztu Polski. Jest to jedyna taka okazja. Nie szybko będzie nam dane świętowanie podobnych rocznic. Swoją obecnością daj świadectwo wiary. Jest to również pielgrzymka jedności Ruchu Domowego Kościoła w Polsce. Na stadionie w Poznaniu, mamy zarezerwowany oddzielny sektor dla DK  z całej Polski. Nie może nas tam zabraknąć!
Koszt ok. 200 zł. Zgłoszenia i informacje u pary diecezjalnej Aliny i Bogdana Biryło tel. 692862548 lub mail d.birylo@op.pl. Zapisy przyjmujemy do 20 lutego 2016 r.
Czekamy na zgłoszenia.Uśmiech
Pozdrawiamy Alina i Bogdan Biryło.
Szczęść Boże!