Ogłoszenia – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 2018-05-27

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 2018-05-27

1. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Główna msza św. zostanie odprawiona w naszej parafii o godz. 10.00. Po mszy św. procesja eucharystyczna do parafii Przemienienia Pańskiego. Zachęcamy do licznego udziału w tej mszy i w procesji. Procesja przejdzie ulicami: Nowosielską, Francuską, Ks. Stefana Girstuna i Polową. W naszej kaplicy w tym dniu będzie jeszcze tylko jedna msza o godz. 7.00.
  2. W ciągu oktawy Bożego Ciała w dni powszednie po wieczornej mszy św. Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesja eucharystyczna. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe i procesja po mszy o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy o godz. 7.00 i 18.00 w ramach Nieszporów Eucharystycznych.
  4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo majowe o godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 msza św. z modlitwą o uzdrowienie.