Ogłoszenia – Święto Świętej Rodziny – 2017-12-31

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Święto Świętej Rodziny – 2017-12-31

1. 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek mszy św. tak jak w niedziele.
  2. 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek mszy św. tak jak w niedziele. Taca przeznaczona na misje.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po mszy o godz. 18.00 nabożeństwo Godziny Świętej.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszach o godz. 7.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pana Jezusa i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Po mszy o godz. 9.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 zostanie odprawiona msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  7. Porządek kolędy w tym tygodniu:
    wtorek bloki nr 40 i 42
    środa ul. Francuska i Turowskiego
    czwartek ul. Irlandzka i Troczewskiego
    piątek ul. Zarzeckiej i blok nr 58
    sobota Krupniki ul. Lipowa, Kasztanowa, Klonowa, Rubinowa i Świerkowa
    Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, w sobotę o godz. 14.00.
  8. W styczniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać przed lub po mszach św. W sytuacjach pilnych prosimy dzwonić pod numer telefonu wywieszony na drzwiach kancelarii.