Ogłoszenia na XXI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego

Informacja pobrana z bialystok.tradycjakatolicka.pl – Ogłoszenia na XXI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego

XXI_Nd_po_Ziel_Sw

I rozgniewawszy się, podał go katom. Mt. 18,34

18 października 2015 r.

1. Służba Boża w tym tygodniu:
Poniedziałek – Msza Święta – godz.: 7:00. Nabożeństwo różańcowe – godz.: 18:00.
Wtorek – Msza Święta – godz.: 7:00, 18:00. Nabożeństwo różańcowe po wieczornej Mszy Świętej.
Środa – Msza Święta – godz.: 7:00, 18:00. Nabożeństwo różańcowe po wieczornej Mszy Świętej.
Czwartek – Msza Święta – godz.: 7:00, 18:00. Nabożeństwo różańcowe po wieczornej Mszy Świętej.
Piątek – Msza Święta – godz.: 7:00, 18:00. Nabożeństwo różańcowe po wieczornej Mszy Świętej.
Soota – Msza Święta – godz.: 7:00, 18:00. Nabożeństwo różańcowe po wieczornej Mszy Świętej.

2. Dekretem Biskupa Ordynariusza ks. Jacek Bałemba SDB od 11 października (de facto od jutra) rozpocznie posługę w naszym Duszpasterstwie. Będzie ją pełnił do 31 sierpnia 2016 r. W związku z tym począwszy od wtorku każdego dnia będą celebrowane dwie Msze Święte – rano o godz.: 7:00 i wieczorem o godz.: 18:00. Jesteśmy bardzo wdzięczni Opatrzności Bożej, która działa przez naszego Biskupa za tę wielką łaskę.

3. Przyjmujemy na listopadowe wypominki za zmarłych. Będą czytane w dzień zaduszny tj. w wtorek (3. listopada) podczas uroczystej mszy za wiernych zmarłych oraz przez cały listopad w niedziele przed sumą w różańcu za zmarłych o godz.: 10:00.

4. Zajęcia z języka łacińskiego będą od przyszłego tygodnia w poniedziałek o godz.: 17:00 (ćwiczenia dla wszystkich) i w piątek o godz.: 17:00 (grupa początkująca) i 19:00 (grupa zaawansowana).

5. We środę o godz.: 19:00 (po mszy i nabożeństwie różańcowym) zapraszamy na wykład ks. Pawła Murzińskiego pt.: Przesłanie Fatimy.

6. Zajęcia z fechtunku szablą we czwartek o godz.: 19:00.

7. W sobotę po rannej mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania. Proszę zabrać ze sobą kanapki, będzie wyjście w teren.

8. Również w sobotę rano sprzątanie terenu i grabienie liści. Proszę o pomoc, gdyż pracy jest sporo.

9. W sobotę o godz.: 15:30 spotkanie i odprawa ministrantów.

10. Za tydzień w niedzielę 24 października 2015 r. uroczystość Chrystusa Króla.

11. Rozpoczyna się tydzień misyjny. Dzisiejsza ofiara na tacę jest przeznaczona na wsparcie katolickich misjonarzy.