Ogłoszenia na XVII Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego

Informacja z: bialystok.tradycjakatolicka.pl – Ogłoszenia na XVII Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego

XVII_Nd_po_Ziel_Sw

Będziesz miłował bliźniego swego, jako siebie samego. Mt 22,39

20 września 2015 r.

1. Służba Boża w tym tygodniu:
Poniedziałek – Msza Święta – godz.: 7:00 – Św. Mateusza Apostoła.
Wtorek – Msza Święta – godz.: 7:00.
Środa – Msza Święta – godz.: 18:00 – Suche Dni wrześniowe.
Czwartek – Msza Święta – godz.: 7:00.
Piątek – Msza Święta – godz.: 18:00 – Suche Dni wrześniowe.
Sobota – Msza Święta – godz.: 7:00 – Suche Dni wrześniowe.

2. W tym tygodniu przypadają Suche Dni wrześniowe (zawsze po trzeciej niedzieli września). Zachęcamy do zachowania w te dni tradycyjnego postu.

3. W tym tygodniu urodziła się Hanna. Trzecie dziecko Macieja i Julity Wnuk. Szczęśliwym rodzicom życzymy pomyślności i sił do wychowania potomstwa na dzielnych katolików.

4. Dzisiaj sakrament Chrztu Świętego przyjęła Magdalena Letycja Popiołek. Nowej chrześcijance życzy wzrostu w łasce u Boga i u ludzi.

5. We środę (23.IX) o godz.: 19:00 IV wykład ks. Pawła pt.: Proroctwa Daniela w świetle wypełniających się znaków czasu – Proroctwo o siedemdziesięciu tygodniach.

6. Od piątku rozpoczynamy zajęcia z języka łacińskiego:
– godz.: 17:00 łacina dla początkujących
– godz.: 19:00 dla zaawansowanych (o godz.: 18:00 gdy nie ma mszy wieczornej)

7. W sobotę (26.IX) zbiórka ministrantów młodszych o godz.: 8:00.

8. Potrzebujemy jeszcze jeden komputer dla potrzeb Duszpasterstwa i naszej szkoły. Gdyby ktoś miał do oddania (np. wymienia na nowy) to proszę o kontakt.