Ogłoszenia Duszpasterskie 20171029

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20171029

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

30 niedziela zwykła. Dzisiaj uroczystość rocznicy poświęcenia naszego parafialnego kościoła pw. Zmartwychwstania Pańskiego.

We środę (1.11) Uroczystość Wszystkich Świętych. U nas porządek Mszy św. niedzielny.

We czwartek (2.11) Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. U nas porządek Mszy św. świąteczny: o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 i 18.00 specjalne nabożeństwo żałobne w naszym kościele.

W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii.

W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiadamy podczas Mszy św. porannych i od godz. 17.00. W listopadzie modlitwy wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego w piątki od godz. 8.00 do godz. 9.00.

W pierwszą sobotę miesiąca modlimy się do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 7.30, następnie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w dolnym kościele wraz z katechezą. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa (4.11).

W Bazylice Archikatedralnej (4.11) Msza św. za zmarłych Biskupów i Kapłanów – o godz. 18.00.

Zapisujemy na wypominki, czyli modlitwy za naszych zmarłych, które będą odbywały się w naszym kościele w listopadzie od piątku (3.11), codziennie o godz. 17.15.

Młodzież z KSM rozprowadza znicze. Dochód na duszpasterstwo młodzieży.

Mamy nasz nowy, piękny kalendarz parafialny na rok 2018. Opracował go Ks. Adam Dawidowicz. Bardzo mu dziękuję. Dobrze byłoby, żeby znalazł się w naszych rodzinach.

Dziękujemy za ofiary na tacę na nasze Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku. Nabywajmy też kalendarze seminaryjne (dobrowolna ofiara), wspomożemy w ten sposób naszą duchowną uczelnię.

Papieska różańcowa intencja ewangelizacyjna na listopad 2017: Za
ewangelizację: za chrześcijan Azji, aby dając świadectwo Ewangelii, poprzez słowa i czyny, popierali dialog, pokój i wzajemne zrozumienie, szczególnie z członkami innych religii.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)