Ogłoszenia Duszpasterskie 20171015

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20171015

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 28 niedziela zwykła.

Dzisiaj Msza św. o godz. 9.30 dla klas pierwszych szkół podstawowych. Zapraszamy.

Dzisiaj Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas trzecich gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania wraz z rodzicami. Zapraszamy.

Przypominamy – różańcowe październikowe nabożeństwo w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych lub do tej modlitwy w gronie rodziny, jeżeli nie możemy być w kościele.

Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej (16.10).

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczeńskiego (17.10).

Święto św. Łukasza, Ewangelisty (18.10), Patrona Służby Zdrowia.

Wspomnienie św. Jana Kantego, Kapłana (20.10).

Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa (21.10).

Od następnej niedzieli Tydzień Misyjny. Ofiary na tacę – na misje.

Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza Pracowników Służby Zdrowia na uroczystą Mszę św. we środę (18.10.2017) o godz. 18.00 w archikatedrze w Białymstoku. Po Mszy św. tradycyjne spotkanie w Piwnicy Akademickiej.

Dziękuję za 529 podpisów złożonych w sprawie dzieła Stop aborcji ze względów eugenicznych. Jestem wdzięczny Paniom z Koła Przyjaciół Radia Maryja za zbieranie podpisów, innym osobom, szczególnie naszej parafiance Pani dr Małgorzacie, która od kilku tygodni zbiera te podpisy przed kościołami Białegostoku.

W następną niedzielę Msza św. o godz. 12.30 w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja z okazji 10. rocznicy jego istnienia w naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie przy kawie i herbacie w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy.

Od ubiegłej niedzieli zapisujemy na wypominki, czyli modlitwy za naszych zmarłych, które będą odbywały się w naszym kościele w listopadzie od piątku (3.11), codziennie o godz. 17.15.

Bardzo dziękuję za ofiary na tacę na naszą plebanię, za wszelka pomoc i życzliwość oraz do puszek na fundusz stypendialny im. św. Jana Pawła II (1541,61 PLN).

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)