Ogłoszenia Duszpasterskie 20160508

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160508

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj siódma niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dzisiaj uroczystość Pierwszej Komunii św.
– o godz. 11.00 dzieci naszej parafii z Zespołu Szkół Integracyjnych imienia św. Jana Pawła II i z innych szkół;
– o godz. 12.30 dzieci ze szkoły społecznej.
Biały Tydzień od poniedziałku do piątku, codziennie od godz. 18.00.

Dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca, o godz. 17.00 spotkanie osób modlących się do Miłosierdzia Bożego połączone z katechezą.

Trwa kurs przedmałżeński w naszym kościele – przez pięć niedziel.
Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym, Państwo Krystyna i Wojciech Kucerowowie będzą mówić na temat: Miłość małżeńska i jej rozwój. Spotkanie odbędzie się w górnym kościele.
W następną niedzielę Pani mgr Bożena Tarasiewicz, Archidiecezjalna Doradczyni Rodzinna i Mediator, będzie mówić O odpowiedzialnym rodzicielstwie. Spotkanie w dolnym kościele. Weźmy coś cieplejszego ze sobą.

W następną niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie liturgicznego okresu wielkanocnego.
W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym Wigilia modlitewna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy.

Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski (9.08).

Wspomnienie NMP Fatimskiej (piątek – 13.05). U nas Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00 i majowym.

Święto sw. Macieja, Apostoła (14.05).

Nabożeństwo majowe (ogólnoparafialne) w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast dla młodzieży w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 19.30. Zapraszamy do udziału w kościele lub do odmawiania Litanii Loretańskiej w gronie rodziny, gdy nie możemy być w kościele

W niedzielę i poniedziałek (22 i 23 maja 2016 r.) biskup Henryk Ciereszko będzie wizytował naszą parafię.
Proszę liderów poszczególnych grup formacyjnych naszej parafii o przygotowanie na piśmie sprawozdania z działalności swojej wspólnoty.
Porządek niedzielny Mszy św. Po Mszy św. o godz. 8.00 w dolnym kościele sprawozdanie składane Ks. Biskupowi z działalności poszczególnych wspólnot.
W czasie Mszy św. o godz. 11.00 Ks. Biskup udzieli sakramentu chrztu, a o godz. 12.30 bierzmowania. Ks. Biskup odwiedzi rodziny, z których wywodzą sie księża i siostry zakonne oraz chorych. Natomiast w poniedziałek (23.05) odwiedzi przedszkole i nasza szkołę.

Ks. Wojciech ma jeszcze trzy wolne miejsca na pielgrzymkę do sanktuariów Hiszpanii i Portugalii.

W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczmy na nasza plebanie. Czynimy tak raz w miesiącu, spłacamy kredyt.

W następną niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 9.30 rocznica Pierwszej Komunii św. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę (14.05) o godz. 10.00.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)