Ogłoszenia Duszpasterskie 20160410

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160410

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 3 Niedziela Wielkanocna.

Dzisiaj o godz. 9.30 Msza św. dla uczniów klas drugich szkoły podstawowej i ich rodziców.

Dzisiaj Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum oraz ich rodziców.

W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele o godz. 17.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego wraz z katechezą.

Dzisiaj szósta rocznica Katastrofy Smoleńskiej. Modlimy sie za wszystkich, którzy zginęli w tej katastrofie oraz za naszą Ojczyznę.

Dzień naszej modlitewnej Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej (13.04).

W najbliższy piątek (15.04) o godz. 15.00 zgromadzimy się przy pomniku Jezusa Miłosiernego, aby modlić się z okazji 1050 chrztu Polski w intencji naszej Ojczyzny, a także o poszanowanie ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Serdecznie zapraszamy do udziału. Tak też uczyni wielu mieszkańców Białegostoku.

Mamy w naszym kościele obraz św. Jana Pawła II. Wykonała go moja siostra Anna Kalinowska.

Dzisiaj ofiary do puszek na leki dla chorych dzieci z Hospicjum domowego w Białymstoku. Bardzo dziękuję.

W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczmy na naszą plebanię. Czynimy tak raz w miesiącu.
Zaplanowaliśmy w tym roku wykończyć budynek plebanii z zewnątrz, tzn. ocieplić, otynkować, zawiesić rynny, obudować okna w przyziemiu.
Planowany koszt tych prac ok. 130000 zł. Prace rozpoczną się na przełomie czerwca i lipca tego roku. Sukcesywnie będziemy także prowadzić prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

Zapisujemy na pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w dniach 2-3 maja 2016 r. Koszt 140 zł.
Wszelkie informacje u organizatorki tego wyjazdu Pani Janiny Amielańczyk kom.663 638 551.

Dzisiaj w czasie mszy o godzinie 18.00 wystąpi chór z parafii Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Dobrzyniewie Kościelnym pod dyrekcją Pani Małgorzaty Trojanowskiej.
Chór Cantate Domino wykona także trzy utwory po mszy.
Koncert odbywa się w ramach XIII Podlaskiego Festiwalu Wielkanocnego.
Organizatorem koncertu jest impresariat muzyczny Pro Art.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)