Ogłoszenia Duszpasterskie 20160306

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160306

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 4 niedziela Wielkiego Postu.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele kolejne, dziewiąte spotkanie uczestników Seminarium Odnowy Wiary. Konferencję wygłosi Ks. diakon Łukasz Ruminowicz, pracujący do czasu przyjęcia święceń kapłańskich w parafii św. Andrzeja Boboli w Białymstoku. Zapraszamy.

Gorzkie Żale w naszym kościele w niedziele (po Mszy św. o godz. 11.00), we środy i soboty (po Mszy św. o godz. 18.00). Droga Krzyżowa w naszym kościele: dla dzieci we środy o godz. 17.15 (także w tę środę); dla dorosłych w piątki o godz. 17.15 (rozważanie na najbliższy piątek przygotowuje Wspólnota Żywego Różańca) i dla młodzieży również w piątki po Mszy św. o godz. 18.00. W niedziele Wielkiego Postu śpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej.

Dzisiaj Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych i ich rodziców.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami dla KŻR i wszystkich chętnych.

Rekolekcje w naszym kościele (także szkolne) będące jednocześnie renowacją Jubileuszowych Misji Parafialnych w dzisiejszą niedzielę, poniedziałek, wtorek i środę (6-9 marca 2016 r.). Rekolekcjom przewodniczy Ojciec dr Zbigniew Podlecki, redemptorysta. W czasie tegorocznych rekolekcji nie będzie Mszy św. o godz. 19.30 i 16.30. Msza św. za + Henrykę Samborską dzisiaj o godz. 18.00. Nie będzie spowiedzi w pierwszy dzień rekolekcji, czyli dzisiaj. Podczas rekolekcji kancelaria nieczynna.
Dzisiaj rekolekcyjna Droga Krzyżowa poza kościołem o godz. 15.00. Zbieramy się przed kościołem.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

We środę (9.03) – 27 rocznica ocalenia Białegostoku po katastrofie przewożącego chlor. O godz. 16.30 początek Drogi Krzyżowej przy Krzyżu (u. Poleska), a o godz. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem Abp. Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białegostoku w kościele Miłosierdzia Bożego.

Jest marcowe czasopismo Drogi Miłosierdzia, ciekawe artykuły. Zachęcam do lektury.

Ks Adam prowadzi rekolekcje w parafii Miłosierdzia Bożego w Białymstoku (41 młodzieży: ministrantów i dziewcząt z Oazy). Cieszymy się.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do sanktuariów Portugalii i Hiszpanii (6- 13.07.2016). Koszt – 3200 zł. Organizuje Ks. Wojciech.

Dziękuje za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na pamiątkową tablicę z konsekracji naszego kościoła (kwota: 6541,16 PLN i 2 euro) oraz za dzisiejsze na Kurię Metropolitalną Białostocka i do puszek na misje (Ad Gentes).

Proszę o słodycze i artykuły żywnościowe na paczki świąteczne oraz na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy. Dziękuję za już ofiarowane.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)