Ogłoszenia Duszpasterskie 20160207

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160207

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 5 niedziela zwykła.

W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych i ich rodziców.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami dla Kół Żywego Różańca i wszystkich chętnych.

W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele o godz. 17.00 katecheza chrzcielna przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele kolejne, piąte spotkanie uczestników Seminarium Odnowy Wiary. Konferencję wygłosi Ks. Piotr Karpiesiuk, wikariusz parafii św. Stanisława, Biskupa i Męczennika w Białymstoku. Zapraszamy.

Ostatni dzień kolędy – poniedziałek 8 lutego, 2016 r.
– Al. Jana Pawła II 59 E;
– ul. Abp. Romualda Jałbrzykowskiego 2;
– ul. Rzemieślnicza 35.
W czasie kolędy kancelaria czynna tylko rano od godz. 9.00 do 10.00, nieczynna wieczorem. Jest Msza św. wieczorna o godz. 18.00.

W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się 49 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: Nie dajcie się zniewolić.
r

10 lutego rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową w naszym kościele Msze św. z posypaniem popiołem o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post. Kancelaria nieczynna. Ofiary na tacę jako jałmużnę postną przeznaczmy na nasz kościół.

Gorzkie Żale w naszym kościele w niedziele (po Mszy św. o godz. 11.00),
we środy i soboty (po Mszy św. o godz. 18.00).
Droga Krzyżowa w naszym kościele: dla dzieci we środy o godz. 17.15 (opiekuje sie Ks. Adam i Panie katechetki);
– dla dorosłych w piątki o godz. 17.15 (Ks. Wojciech; prosimy, aby rozważania przygotowywały poszczególne grupy formacyjne naszej parafii) i dla młodzieży również w piątki po Mszy św. o godz. 18.00 (Ks. Adam i Ks. Michał).
W niedziele Wielkiego Postu śpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej.

Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej możemy otrzymać odpust zupełny.

Od Środy Popielcowej do 1 niedzieli Wielkiego Postu, dni modlitwy o ducha pokuty (czwartek, piątek i sobota).

We czwartek (11.02) Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele Msza św. o godz. 10.00 w intencji osób chorych i starszych z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę na Fundusz Budowlano-Remontowy Archidiecezji Białostockiej. W następną niedzielę ofiary na tacę na naszą plebanię.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)