Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocna – 2019-05-26

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocna – 2019-05-26

1. 30 maja Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.
  2. 31 maja Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  3. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00 oraz o godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna.
  6. Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00.
  7. Zakończyła się peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej parafii. Jeżeli są rodziny, które nie przyjęły do tej pory figury w swoich domach, a chcą to uczynić, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.