Ogłoszenia – 5 niedziela Wielkiego Postu – 2018-03-18

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 5 niedziela Wielkiego Postu – 2018-03-18

1. 19 marca – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
  2. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Wielkopostne. W poniedziałek i wtorek msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
  3. Rekolekcje dla dzieci odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę. Nabożeństwa o godz. 10.30 i 12.00.
  4. We wtorek o 17:45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie Msza składkowa. Intencje zapisujemy na karteczkach i wrzucamy do skrzynki przed amboną.
  5. W sobotę, 24 marca, odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Początek o godz. 16.30 przed kaplicą. W tym tygodniu nie będzie Drogi Krzyżowej w piątek.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej mszy św.
  7. Odwiedziny chorych odbędą się w Wielki Poniedziałek, 26 marca. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
  8. W tym tygodniu, od czwartku do soboty, w sklepach na terenie naszej parafii będzie się odbywała zbiórka żywności dla najuboższych rodzin. Zakupione produkty będzie można złożyć do oznakowanych pojemników.
  9. Przed kaplicą można nabyć świece – paschałki, które można wykorzystać w czasie Nabożeństwa Wigilii Paschalnej.