Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła – 2018-11-11

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła – 2018-11-11

1. 18 listopada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością św. Rafała Kalinowskiego. Odbywać się ona będzie w dni powszednie przed wieczorną Mszą św., a w niedziele po Mszy o godz. 9.00.
  3. W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła.
  4. W ostatnim tygodniu marca 2019 zapraszamy na rekolekcje wielkopostne do Ziemi Świętej. Całkowity koszt to około 3700 złotych. W tamtym roku wiele osób chciało pojechać na pielgrzymkę, ale zabrakło miejsc. Aktualnie chcemy rozeznać czy będą chętni na wyjazd. Dlatego prosimy mniej lub bardziej zdecydowanych o jak najszybsze zgłaszanie się do Ks. Adama lub kancelarii w celu uzyskania szczegółów.