Ogłoszenia – 3 niedziela Adwentu – 2017-12-17

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 3 niedziela Adwentu – 2017-12-17

1. Odwiedziny chorych odbędą się w środę 20 grudnia o godz. 9.00 i 16.00. Zapisy przyjmujemy w kancelarii.
  2. W środę 20 grudnia o godz. 17.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie. Zachęcamy do podawania intencji dziękczynnych i błagalnych. Na stoliku za ławkami są przygotowane kartki, które prosimy składać do skarbony przy ambonie.
  3. W środę po wieczornej mszy św. odbędzie się spotkanie opłatkowe. Zapraszamy wszystkich członków grup modlitewnych oraz wszystkich chętnych do wspólnego przełamania się opłatkiem.
  4. Peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej trwa aktualnie na ul. Meksykańskiej i Warsztatowej. Następne ulice to: Litewska, Norweska, Polowa i Ks. Pawła Grzybowskiego.
  5. Opłatki są rozprowadzane przed ołtarzem.
  6. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  7. W przyszłą niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia. Nie będzie mszy św. o godz. 18.00.
  8. W dniach 28 czerwca – 5 lipca organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. Koszt ok. 3 500 zł. Informacje i zapisy u ks. Łukasza.