Ogłoszenia – 28 Niedziela Zwykła – 2018-10-14

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 28 Niedziela Zwykła – 2018-10-14

1. W poniedziałek – 15 października Mszą Świętą o godz. 18:00 rozpoczniemy Seminarium Odnowy Wiary. To trwające 7 tygodni rekolekcje. Spotkania rekolekcyjne będą się odbywały zawsze w poniedziałki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odnaleźć, pogłębić lub ułożyć relację z Bogiem. Zgłoszenia na rekolekcje należy wypełnić i wrzucić do skrzynki na stoliku w kaplicy. Ulotki ze zgłoszeniami będą rozdawane dzisiaj przy wyjściu z kaplicy. Prosimy o przekazanie informacji i ulotek w gronie rodziny i znajomych.
  2. 18 października (czwartek)  Święto św. Łukasza, Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia. Dzień imienin ks. Łukasza. Zapraszamy na wieczorną Eucharystię w jego intencji.
  3. W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 wieczór uwielbienia i możliwość spowiedzi do godz. 19:30.
  4. W sobotę, 20 października o godz. 17.15 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie po różańcu msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie.
  5. Przyjmujemy na wypominki – modlitwy za naszych zmarłych. Będą one czytane 1 listopada w czasie procesji na cmentarzu o godz. 12.00 oraz 2 listopada w kaplicy o godz. 6.30, 16.00 i 17.30.
  6. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Można również nabyć nowy numer pisma „Drogi Miłosierdzia.”
  7. W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła.