Ogłoszenia – 26 Niedziela Zwykła – 2018-09-30

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 26 Niedziela Zwykła – 2018-09-30

1. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Różaniec będziemy odmawiali w dni powszednie przed Mszą Świętą o godz. 17:30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 9:00.. Prosimy poszczególne grupy o prowadzenie różańca:
    poniedziałek – Gloriosa Trinita
    wtorek – Koła Żywego Różańca
    środa – Apostolstwo Dobrej Śmierci
    czwartek – Wspólnota Modlitewna Matki Bożej Fatimskiej
    piątek – dzieci i młodzież
    sobota – Krąg Biblijny i Domowy Kościół
  2. W tym tygodniu:
    I piątek m-ca; Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa po Mszach Świętych o godz. 7:00 i 18:00.
    I sobota m-ca; Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17:00.
  3. W następną niedzielę o godz. 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  4. Za dwa tygodnie w naszej parafii rozpoczniemy Seminarium Odnowy Wiary organizowane przez Wspólnotę Gloriosa Trinita. Członkowie wspólnoty już podjęli dzień postu w intencji osób, które Pan Bóg zaprosi do udziału w tych rekolekcjach. Za tydzień będą głoszone na Mszach Świętych świadectwa. Aby się przygotować do tego Seminarium, organizujemy nocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Odbędzie się ono w nocy z piątku na sobotę. Zapraszamy wszystkich Parafian do włączenia się w modlitwę w intencji seminarium odnowy wiary. Zachęcamy także do włączenia się w tę nocną adorację o dowolnej godzinie.