Ogłoszenia – 23 Niedziela Zwykła – 2018-09-09

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 23 Niedziela Zwykła – 2018-09-09

1. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  2. Od jutra po przerwie wakacyjnej wznawiamy spotkania modlitewne wspólnoty Gloriosa Trinia. Serdecznie zapraszamy w każdy poniedziałek na Mszę św. o godz. 18:00, a następnie na konferencję i modlitwę.
  3. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego. Spotkania te mają na celu przygotowanie nas przez formację, modlitwę i wspólne czytanie Słowa Bożego do dobrego przeżycia niedzielnej Eucharystii. Wszystkich, którzy chcą uczyć się czytania Pisma Świętego i interpretacji Słowa Bożego zapraszamy w każdą środę po Mszy św. o godz. 18:00 na plebanię.
  4. W czwartek, 13 września rozpoczynamy w naszej parafii 40-godz. Nabożeństwo. Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. pomiędzy Mszami adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie 40-godz. Nabożeństwa, w sobotę po Mszy św. o godz. 18:00 procesja eucharystyczna.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci klas I. natomiast po Mszy św. spotkanie z dziećmi klas III i ich rodzicami w sprawie przygotowań do I Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościoła.
  7. Małżeństwa, które są zainteresowane formacją w ruchu Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00 w budynku plebanii.
  8. Ogłoszenia dla kandydatów do bierzmowania (uczniowie klas 6,7,8 SP i 3 GIMN)