Ogłoszenia – 2 niedziela zwykła – 2018-01-14

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 2 niedziela zwykła – 2018-01-14

1. W czwartek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W sobotę 20 stycznia o godz. 17.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie. Zachęcamy do podawania intencji dziękczynnych i błagalnych. Na stoliku za ławkami są przygotowane kartki, które prosimy składać do skarbony przy ambonie.
  3. Peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej trwa aktualnie na ul. Norweskiej. Następne ulice to: Polowa, Ks. Grzybowskiego, Zagórna, Graniczna, Przejazd i Wąska.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościoła i plebanii.
  5. Porządek kolędy w tym tygodniu:
    poniedziałek ul. Grecka, Duńska i blok nr 60
    wtorek ul. Krzywoń i Słowacka
    środa ul. Węgierska
    czwartek ul. Włoska i blok nr 46
    piątek ul. Pajkerta i blok nr 62
    sobota Krupniki ulice: Bursztynowa, Chabrowa, Diamentowa, Krokusowa, Makowa, Perłowa, Różana, Szafirowa i kol. Oliszki
    Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00. W sobotę od godz. 9.00.